Sklonový korektor Buzon BC-PH5 od 0 do 5%

Korekcia sklonu 0 až 5%, výška 12 mm.

Skladom

Zľava 10 %
2,60 € s DPH
2,17 € bez DPH

Pôvodná cena: 2,89 € s DPH

Rektifikačné terče BUZON pre vyrovnanie výšok a spádu

Sklonový korektor BC-PH5 je umiestňovaný pod základňu terča a umožňuje vyrovnanie sklonu 0-5%. Vhodný pre všetky typy terčov PB série. Zvyšuje terče o 12 mm.

Sklonový korektor BUZON BC-PH5 je vyrobený z polypropylénu a umožňuje horizontálne vyrovnávať sklon v rozmedzí 0 až 5 % (sklon od 0 do 5 cm na dĺžke 1 metra).

sklon od 0 do 5 cm na délce 1 metr

Použitím dvoch sklonových korektorov BC-PH5 je možné vyrovnať sklon až 10 %. Odporúčaný sklon/spád vonkajšej terasy je 2 %.

Použitie sklonového korektora BC-PH5 pod základňu nivelačného podstavca BC-7 pre úpravu sklonu 0 – 5 % či 8 %.

Použitie sklonového korektora BC-PH5 pod základňu nivelačného podstavca BC-7 pre úpravu sklonu 0 – 5 % či 8 %.

Sklonový korektor BC-PH5 sa inštaluje pod základňu rektifikačného terča BUZON PB série či BC série a zvyšuje základnú výšku terča o 12 mm.

Sklonový korektor BC-PH5 zvyšuje základnú výšku terča o 12 mm.

Hlavnou prednosťou PB série je široká ponuka špeciálne navrhnutého príslušenstva, ktoré umožňuje podoprieť akýkoľvek materiál.

 

Rektifikační terče Buzon

Spoločnosť BUZON je prvým európskym výrobcom nastaviteľných terčov milimeter po milimetri, až do výšky takmer jedného metra.

Určené ako podpora kamennej dlažby, drevených terás, terás z kompozitných materiálov, pre výstavbu zdvojených podláh, zvýšených technických podláh v chemickom priemysle, pri stavbe ropných plošín apod.

Košík  

(prázdný)